+48 513-127-308 biuro@keda-development.pl

Inwestycja Reda  ul. Wodeckiego                                                        

 

                                                  

Nowoczesny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem. Dom cechuje się nowoczesnym designem, który swoim wyglądem zachwyci każdą grupę odbiorców. Inwestycja zlokalizowana jest w przepięknej malowniczej i spokojnej dzielnicy Redy wśród zabudowy domów jednorodzinnych.
Reda jest doskonale rozwinięta pod względem infrastruktury miejskiej, gminą z licznymi przedszkolami, szkołami, punktami usługowymi, placówkami medycznymi, galeriami handlowymi oraz pocztą i urzędami.
Szczegóły inwestycji:
Domy są bardzo ciepłe dzięki grubej warstwie styropianu i trzy szybowym oknom zapewnią minimalizację kosztów ogrzewania.
Domy od strony południowej będą posiadać przestronne tarasy wykonane z kostki brukowej z przepięknym widokiem na okolicę.

 

GALERIA

WYSOKI STANDARD

Dbając o wysoki standard wykończenia w domach będą zamontowane między innymi:

  •  dwufunkcyjne kotły gazowe firmy Viessmann
  • instalacja kominka
  • 3 szybowe okna PCV
  • wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe
  • dachówka renomowanej firmy CREATON
  • orynnowanie metalowe firmy Blachy Pruszyński

W budynkach wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania domu tj. ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem grafitowym o grubości 15cm, dzięki takiemu rozwiązaniu ściany domu staną się niezwykle ciepłe a współczynnik U ścian wyniesie ok. 0,16[W/m2K], ocieplenie stropodachu wełną mineralną zapewni świetną izolacje, której dopełnieniem będzie wysokiej klasy membrana firmy Blachy Pruszyński o gramaturze 170g/m2.

Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców, działki zostaną ogrodzone od strony tarasów. Dodatkowo naszą inwestycję wyróżnia instalacja pod alarm, oświetlenie zewnętrzne oraz automatyczną bramę garażową. Każdy z mieszkańców będzie mógł cieszyć się urokami własnego ogródka. Do budynku przyłączone będą wszystkie media: prąd, woda z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna i gaz z sieci miejskiej.
Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych zapewni Ci solidny i trwały dom – na całe życie.

Email

biuro@keda-development.pl

telefon

513-127-308

Social Media