+48 513-127-308 biuro@keda-development.pl

O FIRMIE

Nasza firma istnieje na rynku budowlanym od 2000 roku kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż pokryć dachowych oraz akcesoriów. Dotychczas nasze realizacje dotyczyły głównie sprzedaży pokryć dachowych oraz materiałów budowlanych. Mając bezpośredni wpływ na tysiące zrealizowanych inwestycji postanowiliśmy wykorzystać  doświadczenie w branży budowlanej i rozpocząć działalność budowlano – deweloperską.
Nasze realizacje zostały zrealizowane na terenie Rumi i Redy dzięki czemu doskonale znamy potrzeby rynku „małego Trójmiasta”. Mamy za sobą zarówno domy w zabudowie bliźniaczej, jak i domy w zabudowie szeregowej.

Naszym celem jest budowanie dla Państwa domów najwyższej jakości, z najlepszych dostępnych materiałów, w przyjaznych lokalizacjach.

Kupując u nas zyskujecie trwały dom na całe życie.

 

Nowoczesne technologie

We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, stosowane przez nas materiały są wysokiej jakości i spełniają wszelkie normy przewidziane prawem.

WIELOLETNIA TRADYCJA

Przedsiębiorstwo Budowlane „Keda” jest rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Założona została w 1989 roku przez Janusza Łukaszewicza i od tego czasu nieustannie się rozwija, poszerzając grono zadowolonych klientów. Obecnie firma ukazując swoją działalność przyjęła ostateczną nazwę „KEDA DEVELOPMENT”

Email

biuro@keda-development.pl

telefon

513-127-308

Social Media