+48 513-127-308 biuro@keda-development.pl

Inwestycja Reda ul. Łubinowa                                                         

 

Nowoczesny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i tarasem. Dom cechuje się nowoczesnym designem, który swoim wyglądem zachwyci każdą grupę odbiorców. Inwestycja zlokalizowana jest w przepięknej malowniczej i spokojnej dzielnicy Redy wśród zabudowy domów jednorodzinnych.
Reda jest doskonale rozwinięta pod względem infrastruktury miejskiej, gminą z licznymi przedszkolami, szkołami, punktami usługowymi, placówkami medycznymi, galeriami handlowymi oraz pocztą i urzędami.

 

Szczegóły inwestycji:

Inwestycja w Redzie przy ulicy Łubinowej to kolejna realizacja bardzo popularnego wśród klientów domu pod miłorzębem 19(GB) którego realizację w naszym wykonaniu mogą Państwo zobaczyć w Redzie przy ulicy Nowowiejskiego oraz Wodeckiego. Domy są bardzo ciepłe dzięki grubej warstwie styropianu i trzy szybowym oknom zapewnią minimalizację kosztów ogrzewania.

Domy od strony dużych przeszklonych drzwi będą posiadać przestronne tarasy wykonane z kostki brukowej. Działki w rozmiarze od 256 do 280 m2 pozwolą na pełne wykorzystanie otoczenia domów.

Powierzchnia użytkowa: 122,28m2 + strych 34,05m2 po podłodze
Powierzchnia działki: 256m2 do 280m2

Lokal 1 (działka około 280m2)
Lokal 2 (działka około 256m2)

WYSOKI STANDARD

Dbając o wysoki standard wykończenia w domach będą zamontowane między innymi:
– dwufunkcyjne kotły gazowe firmy Viessmann
– instalacja kominka
– 3 szybowe okna PCV
– wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe
– dachówka renomowanej firmy Creaton
– orynnowanie metalowe firmy Blachy Pruszyński
– instalacja alarmowa
– automatyczne bramy garażowe Wiśniowski

W budynkach wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania domu tj. ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem grafitowym o grubości 15cm, dzięki takiemu rozwiązaniu ściany domu staną się niezwykle ciepłe a współczynnik U ścian wyniesie ok. 0,16[W/m2K], ocieplenie stropodachu wełną mineralną zapewni świetną izolacje, której dopełnieniem będzie wysokiej klasy membrana firmy Blachy Pruszyński o gramaturze 170g/m2.


Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców, działki zostaną ogrodzone od strony tarasów. Dodatkowo naszą inwestycję wyróżnia instalacja pod alarm, oświetlenie zewnętrzne oraz automatyczną bramę garażową. Każdy z mieszkańców będzie mógł cieszyć się urokami własnego ogródka. Do budynku przyłączone będą wszystkie media: prąd, woda z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna i gaz z sieci miejskiej.

Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych zapewni Ci solidny i trwały dom – na całe życie.

 

Email

biuro@keda-development.pl

telefon

513-127-308

Social Media