+48 513-127-308 biuro@keda-development.pl

Inwestycja Kielno ul. JÓZEFA WYBICKIEGO

 

Nowoczesny, wykonany z najwyższej jakości materiałów, dom jednorodzinny dwu lokalowy z ogrodem i tarasem. Dom cechuje się nowoczesnym designem, który swoim wyglądem zachwyci każdą grupę odbiorców. Inwestycja zlokalizowana jest w przepięknej malowniczej i spokojnej dzielnicy Kielna wśród zabudowy domów jednorodzinnych.

Kielno jest doskonale rozwinięte pod względem infrastruktury miejskiej, z licznymi przedszkolami, szkołami, punktami usługowymi, placówkami medycznymi, sklepami oraz pocztą i urzędami.Szczegóły inwestycji:

Inwestycja w Kielnie przy ulicy Wybickiego to kolejna realizacja bardzo popularnego wśród klientów domu w Klematisach 27. Realizację w naszym wykonaniu mogą Państwo zobaczyć w Redzie przy ulicach Nowowiejskiego, Wodeckiego oraz Łubinowej. Domy są bardzo ciepłe dzięki grubej warstwie styropianu i trzy szybowym oknom zapewnią minimalizację kosztów ogrzewania.


Domy od strony dużych przeszklonych drzwi przesuwnych będą posiadać przestronne tarasy wykonane z kostki brukowej z których rozpościera się widok na malownicze Kielno, ze względu na położenie działki na wzniesieniu. Działki w rozmiarze 500m2 pozwolą na pełne wykorzystanie otoczenia domów.

Powierzchnia działki :  500m2

Powierzchnia użytkowa:  125,09m2 + strych około 30 m2 po podłodze

Cena : 649 000 zł Lokal


Planowane zakończenie inwestycji IV kwartał 2022r


 WYSOKI STANDARD

Dbając o wysoki standard wykończenia w domach będą zamontowane między innymi:

  • dwufunkcyjne kotły gazowe firmy Viessmann
  • instalacja kominka
  • ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
  • 3 szybowe okna PCV
  • wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe
  • dachówka renomowanej firmy Creaton
  • orynnowanie metalowe firmy Blachy Pruszyński
  • instalacja alarmowa
  • automatyczne bramy garażowe Wiśniowski

W budynkach wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania domu tj. ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem grafitowym o grubości 15cm, dzięki takiemu rozwiązaniu ściany domu staną się niezwykle ciepłe a współczynnik U ścian wyniesie ok. 0,16[W/m2K], ocieplenie stropodachu wełną mineralną zapewni świetną izolację, której dopełnieniem będzie wysokiej klasy membrana firmy Blachy Pruszyński o gramaturze 170g/m2.


Dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców działki zostaną ogrodzone od strony tarasów. Dodatkowo naszą inwestycję wyróżnia instalacja pod alarm, oświetlenie zewnętrzne oraz automatyczną bramę garażową. Każdy z mieszkańców będzie mógł cieszyć się urokami własnego ogródka. Do budynku przyłączone będą wszystkie media: prąd, woda z sieci miejskiej, kanalizacja sanitarna i gaz z sieci miejskiej.

Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych zapewni Ci solidny i trwały dom – na całe życie.

Email

biuro@keda-development.pl

telefon

513-127-308

Social Media